Bizi Arayın (0531) 386 84 39
Çalışma Saatleri 08:30 - 19:00
Sahabiye, Bozantı Cd. 28A Kocasinan/Kayseri
Kapat
Sahabiye, Bozantı Cd. 28A, 38100 Kocasinan/Kayseri
(0531) 386 84 39

serinsogutmakayseri@gmail.com

Serin Soğutma Kayseri olarak misyonumuz soğutma sektöründe en yüksek kalitede hizmet sağlamak ve tüm taleplere yanıt vermeyi hedefleyen ileri teknolojili çözümler üretmektir. Sürekli gelişerek, sektördeki yenilikleri takip ediyoruz. Profesyonel alt yapımız ve tecrübeli ekibimiz ile bilgiye dayalı yüksek teknolojili çözümler sunuyoruz. Doğaya ve çevreye önem veriyoruz, dolayısıyla ürünlerimizde geri dönüşüme odaklı üretim sağlıyoruz. Firma olarak sürdürülebilir kaliteyi esas alıyoruz. Teslimatı gerçekleşmiş ürünlerimizi, ilk günkü gibi uzun süre kullanma garantisi veriyoruz.

Üretici çalışmalarımızın yanı sıra, anahtar teslim projelerde sağladığımız hassasiyetle sektörde başarılı bir soğutma firması olarak yerli anapara ve yüksek imalat gücüyle dünyaya açılan bir kapı olma vizyonuyla her geçen gün büyümekte ve var gücümüzle çalışarak yolumuza devam etmekteyiz. Faaliyet alanlarımızı sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayarak ürün gamımıza kattığımız markalarımızla genişletmekteyiz.

Servis Ekibimiz:

Mesleğinde başarılı ve son derece uzman ekibimiz ile soğutma sistemlerimizde oluşabilecek arızalarda 7 gün 24 saat servis ağımızla sorunlarınıza kısa sürede müdahale ederek hızlı ve çözüm odaklı servis hizmeti sağlamaktayız.

Misyonumuz:

Uzman ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan doğa dostu az enerji tüketen yüksek verimlilikte çalışma sağlayan sistemler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, satış sonrası hizmet ve zamanında müdahale ile doğru teslimatı en iyi şekilde sağlamaktır.

Vizyonumuz:

Faaliyet alanında tanınmış bir dünya markası olmak rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini hızlı ve kaliteli ürünlerle karşılayarak uluslararası pazarda ileri teknoloji ve doğa dostu enerji tasarrufu sağlayan sistemler sağlamaktadır.

Kalite Politikamız:

Müşteri memnuniyetimize kaliteden asla ödün vermeden ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayarak milli servet değerlerine saygı duyarak uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Faaliyet Gösterdiğimiz Alanlar:

-Soğuk Hava Depoları

-Şoklama Depoları

-Soğutma Motor Grupları

-Sütlük ve Reyon

-Endüstriyel Soğutma

-Hava Perdesi

-Nemlendirme

Etiket Bulutu

soğuk hava deposu, soğuk hava deposu kayseri,soğuk hava deposu fiyatları,soguk hava deposu,market reyon dolapları,şişe soğutucular,sütlük dolapları,kasap soğutma,süt tankı soğutma,şarküteri dolabı,soğutucu dolap,soğuk oda,Soğuk Hava Deposu İmalatı,Kayseri Endüstriyel soğutma sistemleri,Kayseri soğuk oda servisi,Kayseri soğuk oda sistemleri,